Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

100 г Пінка для вмивання з екстрактом слизу равлика Laikou Snail nutrition essence multieffects

100 г Пінка для вмивання з екстрактом слизу равлика Laikou Snail nutrition essence multieffects

Об'єм: 100 г. Підходить для будь-якого типу шкіри та для будь-якого віку.
Активні речовини пінки: муцин равлики, гіалуронова кислота, протеїни шовку.
Пінка для вмивання чудово очищає шкіру від зовнішніх забруднень та макіяжу, виводить зайвий жир та токсини, звужує розширені пори. Сприяє рясному зволоженню, покращує колір обличчя. Робить шкіру обличчя шовковистою, м'якою та еластичною.
Слизь равлика - унікальний продукт, що активно використовується в азіатській косметиці. Повертає шкірі здатність до самовідновлення. Фільтрат равлика містить хондроїтин, що запобігає старінню шкіри, підвищує пружність, покращує метаболізм клітин шкіри, і сприяє підвищенню засвоєння поживних речовин, запобігаючи рубцям і акне. Фільтрат равлика має незліченну кількість відновлювальних та лікувальних властивостей: усуває акне, а також сліди пост-акне, розсмоктує та запобігає рубцям і шрамам, зменшує та скорочує пігментацію, розгладжує зморшки, відбілює обличчя, вирівнює тон шкіри, зволожує шкіру. .
Гіалуронова кислота впливає на глибокі тканини шкіри, має властивість зв'язувати воду, тим самим зволожує шкіру, прискорює синтез колагену, підтягує, надає пружність, стимулює кровообіг, покращує живлення клітин.
Спосіб використання: ретельно спініть засіб кінчиками пальців на попередньо зволоженому обличчі, помасажуйте кілька хвилин, після чого змийте теплою водою.

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!