Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

100 мл Сироватка Baizton Centella Fine Pores Essence с центеллою азіатською

100 мл Сироватка Baizton Centella Fine Pores Essence с центеллою азіатською

Обсяг 100 мл. Багатофункціональна сироватка Baizton centella Fine Pores Essence з центеллю азіатською. Сироватка відмінно справляється з регенерацією клітин, стимулює синтез колагену в клітинах, надає антиоксидантний, протизапальний, омолоджуючий і заспокійливий ефект. Підійде для проблемної та чутливої, а також для схильної до куперозу шкіри. Основний компонент засобу - центелла азіатська або тигрова трава, яка виконує такі функції: підвищує пружність і еластичність шкіри, робить її гладкою і м'якою, насичує шкіру вологою зсередини, надаючи їй тонус і здорове сяйво, насичує шкіру енергією і вирівнює тон, прибирає тьмяність. Може виступати в якості відновлюючого засобу самостійно або бути одним з компонентів лікувального крему, маски, тональної основи.
Способи застосування:
1 спосіб. Як тонера. Після вмивання нанесіть достатню кількість сироватки на чисту шкіру м'якими рухами, зробіть масаж обличчя.
2 спосіб. Як сироватки. Нанесіть сироватку легкими масажними рухам на шкіру, зволожену тонером. Завершіть догляд кремом для обличчя.

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!