Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

100 мл Тонер Venzen з гіалуроновою кислотою HA Hydrating Hyaluronic Acid Serum

100 мл Тонер Venzen з гіалуроновою кислотою HA Hydrating Hyaluronic Acid Serum

Об'єм: 100 мл, підходить для будь-якого типу шкіри, вік: 30+.
Низькомолекулярна гіалуронова кислота для щоденного зволоження шкіри на 24 години. Завдяки швидкому проникненню в епідерміс легко заповнює міжклітинний простір, знижує глибину зморшок, при регулярному застосуванні вирівнює колір шкіри, покращує стан шкіри, омолоджує та зволожує шкіру зсередини.
Гіалуронова кислота є одним із найефективніших засобів омолодження та зволоження шкіри. Завдяки своїй малій вазі низькомолекулярна гіалуронова кислота легко проникає в епідерміс та дерму, зміцнює міжклітинні сполуки та посилює гідратацію шкіри.
Завдяки мінімальному розміру молекул речовина проникає вглиб епідермісу без будь-яких проблем, допомагаючи зміцнювати міжклітинні зв'язки та утримувати вологу. Гіалуронова кислота Venzen Ha Hydrating допоможе вам надовго позбавитися таких ознак старіння шкіри, як середні та поверхневі зморшки, у тому числі горизонтальні зморшки на лобі, вертикальні зморшки на переніссі, вертикальні зморшки над губою, складки та зморшки «усмішки» в куточках рота, зморшок «гусячі лапки» у куточках очей, носогубні складки, млявість та в'ялість шкіри, повертає шкірі еластичність та тургор, відновлює її молоду структуру та сяючий вигляд. Вона діє швидко, результат буде помітний вже після кількох процедур із нанесення кошти на обличчя та шию. Вона може використовуватись курсами або постійно.
Спосіб застосування: нанести на очищену шкіру обличчя кілька крапель рідини і розподілити погладжуючими рухами, , а потім прикласти долоні на кілька секунд до обличчя, щоб їх тепло допомогло засобу максимально вбратися.

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!