Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

4 г Киснева маска очищуюча з гіалуроновою кислотою Poiteag Sodium Hyaluronate Bubble Mask

4 г Киснева маска очищуюча з гіалуроновою кислотою Poiteag Sodium Hyaluronate Bubble Mask

Об’єм: 4 г. Бульбашкова маска для обличчя ідеальне рішення для швидкого і ефективного очищення шкіри. 
Після відкриття упаковки, при контакті з повітрям відбувається реакція і маска починає піниться бульбашками. До складу маски входять натуральні екстракти рослин, за рахунок цього досягається ефект відмінного зволоження і очищення шкіри. Маска помітно матує шкіру, усуває тьмяний тон шкіри, регулює вироблення шкірного сала з обличча, підвищує еластичність і пружність, освіжає і насичує шкіру корисними вітамінами і мікроелементами. Низькомолекулярна гіалуронова кислота наповнює епідерміс живлющою вологою і утримує її.
 Ефективно очищує, усуваючи забруднення навіть з глибоких пір, має легку масажну дію і покращує регенерацію шкіри, забезпечує насичення шкіри киснем, що сприяє більш активному виробленню колагену і еластину.
Спосіб застосування: максимального ефекту можна досягти при нанесенні на розпарене обличча. Нанести маску на вологе чи зазадалегіль розпарене обличчя і розподілити по шкірі пальцями. Відразу після нанесення, маска почне пінитися. Ви можете відчути легке пощипування, але без дискомфорту. Через кілька хвилин вся маска на обличчі перетвориться в пінку. Залишти маску на 5-10 хвилин, потім злегка помасажуйте шкіру для досягання кращого очищуючого ефекту і змийти теплою водою.

 

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!