Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

50 г Денний крем для обличчя з екстрактом равлика Laikou Snail Nutrition Essence Multi-Effects Extract

50 г Денний крем для обличчя з екстрактом равлика Laikou Snail Nutrition Essence Multi-Effects Extract

Об'єм: 50 г, підходить для будь-якого типу шкіри та будь-якого віку.
Відновлюючий крем для обличчя зі слизом равлика. Він створює потужний омолоджуючий ефект, розгладжує зморшки, покращує рельєф шкіри та вирівнює контури обличчя.
До складу крему входить безліч корисних інгредієнтів:
- Гліцерин – цей компонент активно пом'якшує шкіру, розчиняє забруднення та контролює виділення підшкірного сала. Гліцерин заповнює всі нерівності у міжклітинному просторі, розгладжуючи шкіру та зменшуючи прояв зморшок.
- Слиз равлика – вирівнює рельєф шкіри, відновлює її еластичність, скорочує мімічні зморшки, зміцнює, пробуджує та тонізує поверхню епідермісу.
- Гіалуронова кислота - інтенсивно зволожує шкіру, розгладжує зморшки, підвищує пружність епідермісу та уповільнює появу вікових змін.
- Протеїни шовку - ці речовини мають легке молекулярне століття, тому проникають у глибокі шари шкіри, зволожуючи та відновлюючи її на клітинному рівні.
– Пектин - це полісахарид, який активно бореться проти вікових змін у структурі дерми. Він сприяє зростанню основних клітин епідермісу - кератиноцитів, які підвищують щільність шкіри та посилюють її бар'єрну функцію.
Після регулярного використання крему, можна досягти такого ефекту, як омолодження, захист та оздоровлення. Активні компоненти крему глибоко проникають у пори, розгладжуючи зморшки та відновлюючи текстуру шкіри. Крем бореться млявістю, в'ялістю, тьмяністю та іншими віковими пігментаціями, повертає шкірі пружність та еластичність. Крем заспокоює чутливу шкіру, підтримує оптимальний рівень зволоженості, усуває лущення, покращує обмін речовин у клітинах, стимулює кровообіг та пробуджує імунітет.
Активні компоненти крему глибоко проникають у клітини, створюючи захисний бар'єр та оберігаючи шкіру від негативного впливу зовнішніх проявів.
Спосіб застосування: нанести і вбити м'якими масажними рухами крем на очищену шкіру обличчя.

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!