Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

60 шт Гідрогелеві патчі для очей Jomtam Fullerene Light Bulb Skin Eye Mask

60 шт Гідрогелеві патчі для очей Jomtam Fullerene Light Bulb Skin Eye Mask

Кількість: 60 штук (30 пар). Підходять для будь-якого типу шкіри. вік 25
Фулерени є найбільш потужними антиоксидантами серед відомих на даний момент. Що цікаво, це те, що їх дія принципово відрізняється від інших антиоксидантів. Вони діють навіть в дуже маленьких дозах, зберігаючи свою ефективність досить довго.
Завдяки властивості притягувати і нейтралізувати вільні радикали, фулерени в результаті мають протизапальну та антимікробну дію, перешкоджають процесам окислення, сприяють тривалому глибокому зволоженню шкіри, нормалізують клітинний обмін речовин, підвищують здатність клітин до регенерації, діють як ефективний сонцезахисний бар'єр, вирівнюють тон шкіри і запобігають появі зморшок, зберігаючи еластичність і молодість шкіри. Патчі містять гіалуронову кислоту і гідролізований колаген, які забезпечують інтенсивне зволоження в області очей, захищають і насичують вологою шкіру.
Спосіб застосування: витягти патчі з баночки за допомогою лопатки, яка поставляється в комплекті, на очищену шкіру докласти патчі, легкими рухами домогтися щільного прилягання. Через 20-30 хвилин патчі зняти, залишкам сироватки дати вбратися в шкіру.
Патчі поставляються в баночці (60 шт / 30 пар) в комплекті з лопаткою для зручного витягання патчів.

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!