Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

60 шт/80 г Гідрогелеві патчі для очей з поліпептидами та чорною ікрою червоної ікри ZOO:SON caviar polypeptide

60 шт/80 г Гідрогелеві патчі для очей з поліпептидами та чорною ікрою червоної ікри ZOO:SON caviar polypeptide

Об'єм: 60 шт. Підходять для будь-якого типу шкіри, вік 25+. Поставляються в баночці в комплекті з лопаткою для виймання патчів, поміщених у фірмову коробочку.
Дія: омолодження, зволоження, боротьба з набряками, пігментними плямами та зморшками, тонізування, підвищення пружності шкіри.
Відмінні ефективні омолоджуючі гідрогелеві патчі, до складу яких входять унікальні амінокислоти та мікроелементи, здатні в найкоротші терміни покращити стан шкіри, надати їй здоровішого та доглянутого вигляду. Патчі в першу чергу призначені для догляду за віковою шкірою під очима, можна використовувати і у ділянках носогубних складок. Вони чудово зволожують і розгладжують шкіру, борються з набряклістю та пігментацією, а також освітлюють темні кола під очима. При регулярному використанні патчі демонструють швидкий і позитивний ефект.
Спосіб застосування: на очищену шкіру (можна застосовувати і на носогубних складках, верхніх повіках) прикласти патчі, легкими поплескуючими рухами, домогтися щільного прилягання. Через 20-30 хвилин патчі зняти, залишкам сироватки дати вбратися в шкіру.

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!