Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

60 шт/80 г Гідрогелеві патчі з екстрактом червоних водоростей Images Niacinome Red Algae Eye Mask

60 шт/80 г Гідрогелеві патчі з екстрактом червоних водоростей Images Niacinome Red Algae Eye Mask

Кількість: 60 штук (30 пар)/80 г
Гідрогелеві патчі з Ніацинамід і водоростями Images Niacinome Red Algae Eye Mask - "швидка допомога" краси, яка приховує сліди недосипу і зменшує вираженість заломів. Всього 20-30 хвилин і ваш погляд знову сяє ясністю, гіпнотизує виразністю і глибиною! Водорозчинний вітамін В3 (ніацин) надає делікатний освітлюючий вплив і зміцнює стінки судин. Рожева вода насичує клітини вологою і уповільнює процеси старіння. Рубінова пудра покращує вироблення колагену, який є природним каркасом шкіри і відповідає за її пружність і щільність.
Основні компоненти гідрогеліевих патчів з червоними водоростями: це екстракт планктону і червоних водоростей - зволожує шкіру, згладжує зморшки. Прибирає запалення, зменшує лущення. Кращий засіб по догляду за сухою і проблемною шкірою. Гіалуронова кислота прибирає ефект '' пергаментним шкіри '', прибирає мімічні зморшки. А витяжка ірландського моху це загущувач для основи патчів, володіє додатковим зволожуючим ефектом.
Спосіб застосування:
Вийміть патч з баночки з допомогою лопатки і на очищену шкіру в області очей прикладіть патчі, легкими рухами домогтися щільного прилягання. Через 20-30 хвилин патчі зняти, залишкам сироватки дати вбратися в шкіру.
Поставляються в баночці (60 шт - 30 пар) в комплекті з лопаткою для зручного витягання патчів.

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!