Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

60 шт/80 г патчі гідрогелеві Images Niacinome Beautecret с экстрактом ласточкіного гнізда

60 шт/80 г патчі гідрогелеві Images Niacinome Beautecret с экстрактом ласточкіного гнізда

Об'єм: 60 шт/80 г. Підходять для будь-якого типу шкіри і віку.
Ефективні патчі з екстрактом ласточкиного гнізда для догляду за шкірою повік. Надають профілактику старіння, захищають від UV променів, підвищують пружність, зволожують і живлять шкіру.
У складі патчів величезна кількість елементів для ефективного догляду за ніжною шкірою навколо очей: Екстракт ласточкиного гнізда - компонент з багатющим складом. Забезпечує профілактику старіння, корисний будь-якому віку, екстракт чорного перлів - гідролізат перлового протеїну здатний регенерувати втомлену шкіру і освітлювати тон, екстракт водоростей Модзуку - багатий фукоіданом, найпотужнішим регенератором шкіри при втраті еластичності. А ще водорості CHONDRUS CRISPUS - 100% природний компонент з зволожуючими властивостями, гидроксибензоат - UV фільтр, що захищає шкіру від шкідливого впливу сонячного світла і пов'язаного з цим фотостаріння, алантоїн, екстракт ламінарії LAMINARIA CLOUSTONI, гліцерил каприлат і глюкоманнан. Всі ці цінні компоненти активно зволожують і витаминизируют шкіру повік, допомагають боротися з віковими змінами, втратою пружності, мімічними зморшками і заломами шкіри. Формула містить UV фільтри, що захищають від шкідливої ​​сонячної дії протягом дня. При регулярному застосуванні патчів сповільняться в'янення шкіри навколо очей, запобігає передчасному фотостаріння, особа набуває більш свіжий і здоровий вигляд.
Спосіб застосування: на попередньо очищену шкіру навколо очей накласти патчі, акуратно розгладити до щільного прилягання, залишити на 15-20 хвилин. Після завершення процедури м'яко вбити залишки вологи, вмиватися не потрібно. Рекомендується використання 2-3 рази в тиждень.

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!