Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Гель лак 7 мл Rosalind C22 4D Cat Eyes Котяче око

Гель лак 7 мл Rosalind C22 4D Cat Eyes Котяче око

Об `єм флакона (скло): 7 мл
Гель лак Rosalind Cat Eyes з 3D ефектом так званого "котячого ока" має в своєму складі особливі дрібні металеві компоненти, які завдяки магніту надають чарівне сяйво манікюру. Магніт не входить в комплект до гель лаку, але є в наявності в каталозі товарів.
В результаті впливу магніту, гель лак збирається в певний візерунок або лінійний малюнок і манікюр набуває неймовірно красиві відтінки. При потраплянні світла на нігті, об'ємний переливається відблиск стає помітним, а при повороті руки створюється враження зникнення цього відблиску.
Гель лак можна наносити без підкладки, але для більш виразного ефекту, рекомендується в якості фону використовувати темні гель лаки.
Гель лак Rosalind Cat Eyes полимеризуется в лампі UV 60 сек або в LED лампі 30 сек, техніка виконання манікюру з використанням даного гель лаку не відрізняється від звичайної процедури покриття нігтів гель лаком. Єдина відмінність - це перед просушуванням гель лаку для створення ефекту котячого очі, необхідно викласти малюнок за допомогою магніту і тільки потім просушити в лампі.
Гель лак має гарну консистенцію, не тече з пензля, добре розподіляється по нігтя, не розтікається, не має надто вираженого запаху і має велику кількість магнітних частинок в складі.

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!