Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Масажер ролик + скребок гуаша нефритовий набір нефрит для масажу

Масажер ролик + скребок гуаша нефритовий набір нефрит для масажу

Перед відправкою товар перевіряється на цілісність і відсутність будь-яких дефектів (тріщини, розкол, порушення цілісності тощо). Для відправки товару використовується дуже ретельна упаковка. Обов'язково перевіряйте товар при отриманні на відділенні транспортної кампанії! У разі виявлення дефектів, оформляйте відповідну заяву, зафіксоване оператором транспортної компанії. Це необхідно для відшкодування збитку транспортною компанією за пошкоджений товар в посилці. Претензії за дефектами товару в посилці, розкритої поза відділення транспортної компанії, не приймаються.
Набір для масажу обличчя скребок Гуаша і двосторонній ролик масажер з нефриту.
* Відтінок натурального нефриту буває від світлішого до темного і в різних наборах може відрізнятися від фото в лоті.
Ідеальний аксесуар для домашніх СПА-процедур. Рухаючись по шкірі, прохолодний камінь прискорює лімфодренаж і усуває набряки, покращує колір обличчя, сприяє його насичення киснем, активізує власні процеси відновлення, розгладжує і омолоджує шкіру. У поєднанні з сироваткою або зволожуючим кремом нефритовий ролер підсилює дію активних інгредієнтів і сприяє їх проникненню в глибокі шари шкіри. Широка і вузька частина ролика дозволяють ефективно опрацьовувати всі ділянки обличчя, досягати видимого результату вже через кілька застосувань.
* Важливо! Оскільки набір виготовлений з натурального каменю, на поверхні можливі природні щербини, нерівності, а також камінь може мати різні відтінки і малюнок. Щоб масажери прослужили довго, їх не можна кидати, тому що натуральний камінь може розколотися. Бажано зберігати в холодильнику - там оптимальна температура для натурального каменю і при використанні в холодному вигляді можна досягти кращого ефекту. А також необхідно мити інструмент до і після застосування.

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!