0930416059 
▶Прийом замовлень
ONLINE: 24/7
▶Прийом замовлень:
 0930416059
ПН-НД з 10.00 до 18.00
 

Масажер скребок Гуаша натуральний нефрит

Масажер скребок Гуаша натуральний нефрит
ХІТ! КРАЩА ЦІНА!
Артикул: 44521102
Виробник: Китай
В наявності
75 грн.
Повідомити про зниження ціни
Опис товару

Перед відправкою товар перевіряється на цілісність та відсутність будь-яких дефектів (тріщини, розкол, порушення цілісності тощо). Для надсилання товару використовується дуже ретельна упаковка. Обов'язково перевіряйте товар під час отримання на відділенні транспортної кампанії! У разі виявлення дефектів оформлюйте відповідну заяву, зафіксовану оператором транспортної компанії. Це необхідно для відшкодування збитків транспортною компанією за пошкоджений товар у посилці. Претензії щодо дефектів товару в посилці, розкритій поза відділенням транспортної компанії, не приймаються.
Масажер Гуаша виготовлений із натурального нефриту.
Відтінок натурального нефриту буває від світлого до темного та може відрізнятись від фото у лоті.
Нефритовий скребок Гуаша допомагає одночасно зняти напругу з м'язів обличчя, покращити лімфоток та освіжити шкіру. Для домашнього догляду та самомасажу - саме те, що потрібно. Увечері скребком приємно розслабити м'язи обличчя та шиї, а вранці розігнати мікроциркуляцію крові та зарядитись енергією. Усього хвилина масажу принесе величезну користь. Лімфодренажний масаж: скребок з натурального нефриту Гуаша розганяє лімфострум, що допомагає прибрати набряки. Цільовий масаж: опрацьовує акупунктурні точки, впливає на м'язи, стимулюючи їх та підтягуючи контури обличчя. Зняття напруги та стресу: масаж натуральним каменем знімає напругу в м'язах щелепи та шиї, освіжає та охолоджує шкіру. Це ідеальне доповнення до ранкового та вечірнього догляду. Натуральний камінь: нефритовий скребок не створює статичну електрику, довговічний та простий. Цілком гладкий і прохолодний - лише приємні відчуття.
* Важливо! Оскільки набір виготовлений з натурального каменю, на поверхні можливі природні зазубрини, нерівності, а також камінь може мати різні відтінки та малюнок. Щоб масажери прослужили довго, їх не можна кидати, бо натуральний камінь може розколотися. Бажано зберігати в холодильнику – там оптимальна температура для натурального каменю та при використанні в холодному вигляді можна досягти кращого ефекту. А також необхідно мити інструмент до та після застосування.

Відгуки про товар (0)
Додати відгук
Оцініть товар:
Додати відгук
0 грн.