Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Пудра для волосся фіксація, обсяг, стайлінг Best +

Пудра для волосся фіксація, обсяг, стайлінг Best +

Пудра для волосся - досить новий винахід, яке пропонує жінкам індустрія краси. В її складі містяться елементи, які надають додатковий обсяг тонким волоссю, і волоссю змішаного типу, а також має властивості фіксації зачіски.
При правильному застосуванні абсорбує надлишки шкірного сала біля коріння, що сприяє збереженню обсягу. Також вона володіє ефектом стайлінгу, який допомагає зберегти форму вашої укладання на цілий день. Після застосування пудри не варто додатково фіксувати зачіску лаком для волосся.
Пудра для волосся виглядає як невагомий білий дрібнокристалічний порошок. За відчуттями його можна порівняти з картопляним крохмалем: м'який, ніжний, позбавлений зайвої сухості. У складі пудри присутні лише найнеобхідніші речовини для фіксації, надання об'єму і зменшення жирності волосся, запах відсутній.
Флакон має дозатор - отвори, обсяг: 10 м
Як використовувати:
Використовувати пудру для волосся необхідно у самих коренів, після того як ви завершили укладку феном, плойкою або праскою. Далі м'яко помасажуйте шкіру голову, можна злегка наїжачити волосся, домагаючись необхідного обсягу.

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!