Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Щітка спонж силіконова для чищення особи з присоскою Orange

Щітка спонж силіконова для чищення особи з присоскою Orange

Неймовірно просте, але дієве пристосування для догляду за шкірою обличчя. Завдяки ніжним силіконовим щетинкам, відмінно отшелушевает змертвілу шкіру, усуває чорні крапки на носі, покращує кровообіг шкіри обличчя.
Щітка спонж має дві зони щетинок - опуклі округлі для видалення чорних крапок і загострені для масажу обличчя і видалення лущення і полірування шкіри обличчя. Щітка спонж відмінно спінює допоміжні засоби для очищення обличчя, також дуже зручна для зняття косметичних масок з шкіри обличчя.
Завжди використовуйте та зберігайте щітку спонж дуже зручно, т. К. На зворотному боці є ручка присоска, за допомогою якої Ви зручно утримуєте її при використанні. А після миття можете закріпити її на дзеркалі у ванні або на туалетному столику.
Спосіб застосування:
На зволожене водою обличчя, нанести Ваш звичний засіб для вмивання. Спінити засіб і м'яко помасажувати протягом 2-3 хвилин. Після завершення процедури, умити обличча теплою водою, при необхідності нанести зволожуючий крем. Щітку спонж ретельно промити під проточною водою і висушити при кімнатній температурі.
Матеріал щітки спонжа: м'який силікон;
Розмір щітки спонжа: 6 * 5 * 2 см

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!