Різновиди тіней для повік і правила їх нанесення

26 січня 2019 р. 19:30

Різновиди тіней для повік і правила їх нанесення

Кожна дівчина фарбуючи очі, використовує ті чи інші відтінки тіней, цей різновид косметики дозволяє створювати найнеймовірніші образи. Технік нанесення макіяжу маса, і для досягнення дійсно гідного результату потрібно опановувати їх основи. Щоденне нанесення тіней на очі зовсім не означає, що результат дійсно хороший, в питаннях мейк-апу без певних знань і навичок обійтися не вийде. Розглянемо один з найцікавіших і популярних питань - як зробити гарний макіяж очей.

Чим краще наносити тіні?

Нанесення тіней проводиться різними способами, які різняться в залежності від бажаного ефекту і конкретної різновиди косметичного засобу. Отже, для перенесення відтінку на повіки можна вдаватися до таких інструментів:

  • аплікатор з м'яким овальним наконечником, який завжди йде в комплекті зі звичайними компактними тінями. Стандартний інструмент з набору не завжди може бути якісним і зручним для використання, тому при необхідності можна докупити кілька штук окремо. Таке пристосування відмінно підходить для нанесення бази або фарбування великих ділянок, але для тонких і делікатних ліній воно не підійде;

  • профессійні кисті (найкраще зі штучним якісним ворсом щоб мінімізувати ризик алергії). Існує багато різновидів такого інструменту з різною ступінь жорсткості ворсу, різною довжиною і формою головки. Є окремі кисті для бази, для тонких ліній, для розтушовування, для нанесення підводки і т.д .;

    тіні на очі можна наносити просто пальцями, особливо зручний такий спосіб, якщо вони кремові. Рухами можна досягти рівномірного розподілу, але для промальовування деталей такий метод, звичайно ж, не підходить, все таки необхідна кисть

    Деякі види тіней зроблені таким чином, щоб для їх нанесення не потрібно було ніяких додаткових пристосувань, наприклад у формі олівця. Кожен вибирає сам, ніж йому зручно користуватися, але найбільше можливостей надає саме застосування кистей.

Наносимо базу, щоб тіні не скочувалися

Основа (чи база) під тіні має дуже важливе призначення - завдяки її використанню макіяж очей тримається набагато довше, не скочуючись і не змінюючи свого початкового зовнішнього вигляду. Крім цього, база дозволяє зробити кольори тіней більш насиченими і допомагає приховати мають недоліки на шкірі повік. Існують спеціальні кремові, гелеві та рідкі основи, запропоновані провідними виробниками косметичних засобів, і все що потрібно - це просто придбати продукт і почати його використовувати в своїй практиці. Схема дій така: наносити склад потрібно на очищену шкіру тонким шаром за допомогою спеціальної кисті або пальця, після чого ретельно розтушувати кордону. Через кілька хвилин (пауза потрібна для того, щоб база підсохла) можна починати наносити тіні.


Якщо покупної основи під рукою не виявилося, то можна спробувати її замінити:

-тональним кремом;

-для посилення інтенсивності кольору на шкіру можна нанести білий олівець;

-найпростіший вихід - наносити тіні вологими;

-деякі ризикують застосовувати разом основи бальзам для губ, але це досить екстравагантний вихід, який може привести до алергічної шкірної реакції.

Види тіней і поради по їх нанесенню на очі

Все розмаїття пропонованої декоративної косметики для очей можна розділити на групи за ознакою консистенції і текстури. Кожна з категорій має свої вагомі переваги і деякі недоліки, так що вибір тіней повинен бути обгрунтованим і усвідомленим.

Як фарбувати очі сухими тінями

Сухі тіні представлені двома групами: розсипчасті і компактні (спресовані). У нанесенні особливих відмінностей вони не мають, от тільки з другими простіше в плані транспортування. Нанесення на повіку можливо практично будь-яким способом: і пропонованим виробником аплікатором, і пальцем, і пензликами. Обраний інструмент просто потрібно опустити в коробочку з тінями, набрати невелику кількість і можна переносити на повіку. Єдиний нюанс процедури - при перенесенні частинки можуть обсипатися на шкіру, зазвичай на щоку під оком, тому після важливо ретельно прибрати залишки м'яким пензликом. Деякі попередньо наносять на цю область трохи пудри або тонального крему, щоб потім легше було все стерти.


 

Як використовувати розсипчасті тіні пігмент

Тіні пігмент за своєю консистенцією нагадують ніжний порошок з хорошою пігментацією, і саме ця властивість забезпечує їм підвищену стійкість - отримане покриття зберігає яскравість кольорів навіть по закінченню декількох годин. Наносити такі тіні потрібно на базу під тіні, щоб продовжити термін макіяжу. Тим, хто звик використовувати звичайні сухі тіні для очей, нанести тіні пігмент не складе особливих труднощів, це можна зробити плоскою, з округлим кінчиком, пензлем або аплікатором з латексним наконечником. Щоб уникнути потрапляння пігменту на шкіру під час макіяжу, рекомендується скористатися спеціальними накладками під очі, які після закінчення нанесення макіяжу просто можна видалити, а особа залишиться чистим. Пігмент тіні зазвичай мають яскраву, насичену текстуру з блиском або ефектом хамелеона, підходять для вечірнього, студійного або клубного макіяжу.

Як нафарбувати повіки тінями-мус

Мусові і кремові тіні часто продаються в невеликих баночках, наносити їх можна пензликом або аплікатором. Накладати на повіку подібний склад потрібно досить швидко і вміло, так як вони активно підсихають і при довгому нашаровуванні шарів попередні можуть почати скочуватися. Більше ніяких складнощів з використанням продукту зазвичай не виникає. Досить просто набрати невелику кількість на кисть і плавними рухами перенести на повіку, рівномірно розподіляючи.

Основним недоліком вважається схильність до скочування в складках, тому такі тіні часто застосовують не для створення основної картинки, а як основу, на яку добре лягають розсипчасті продукти.




Как пользоваться тенями-карандаш

тени в виде карандашаНаносити тіні-олівець дуже просто - потрібно всього лише замалювати необхідну ділянку століття, після чого при необхідності ретельно розтушувати кордону пензлем. При використанні продукту можна повністю обійтися без будь-яких додаткових інструментів, у чому величезний плюс і зручність такого виду тіней.

Є різновидів олівців - тіні-стик. Зазвичай такі тіні є спресований в стрижень склад, який поміщений в пластиковий «короб» з викручувати механізмом. Така форма зручна для транспортування, наносити тіні можна без спеціальних пристосувань.


Покрокова інструкція по нанесенню тіней

Тіні потрібно наносити на повіку поетапно, не упускаючи жодного елемента із загального процесу - тільки в такому випадку результат виправдає очікування. Отже, загальний алгоритм дій виглядає наступним чином:

-перший крок - очищення і зволоження шкіри, це дозволить макіяжу лягти рівніше;

на другому етапі наноситься база, і коли вона підсихає можна починати нанесення -кольорів;

-найсвітлішим відтінком фарбують внутрішній куточок і при необхідності розширення погляду ще й область під бровою;

-місце самого темного відтінку тіней - зовнішній куточок. Для отримання плавного переходу потрібно починати додавати колір ще на середині століття, поступово роблячи його більш насиченим до куточка;

-оптимальну кількість квітів в рамках макіяжу очей - три, відтінки підбираються залежно від приводу і типу зовнішності;

-найтемніший відтінок тіней наноситься безпосередньо по лінії росту вій;

-всі межі обов'язково ретельно розтушовувати;

-на завершальному етапі наносять туш для вій і мейк-ап очей готовий.

Як правильно наносити тіні вологим способом

Як вже було сказано, нанесення тіней мокрим способом робить колір виразніше і яскравіше і допомагає посилити стійкість макіяжу. Принцип полягає в тому, щоб наносити засіб на повіку вологим аплікатором, який попередньо був змочений у воді, а зайва волога була знята. Для застосування методики найкраще підійдуть тіні на мінеральній основі.

правильный макияж глаз

Лити воду в самі тіні не потрібно, необхідно лише трохи вологи на кисті або аппликаторе. Отриманий склад наноситься як звичайний покупної продукт - на основу або просто очищену шкіру століття. Також не варто нехтувати ретельної розтушовуванням кордонів для отримання найкращого результату.


 

 

0 грн.
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!