Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Уцінка! 80 шт/140 г Патчі тканинні OneSpring Golden Osmanthus Eye Mask для шкіри навколо очей

Уцінка! 80 шт/140 г Патчі тканинні OneSpring Golden Osmanthus Eye Mask для шкіри навколо очей

Уцінка - трохи прим'ята коробка, патчі у порядку. Об’єм: 80 шт/140 г. Патчі для очей з османтусом One Spring Golden Osmanthus Eye Mask відмінно доглядають за втомленою шкірою навколо очей, надає їй свіжість і відпочив вигляд. Зволожують, знімають набряки, освітлюють темні кола, підтягують шкіру і зменшують зморшки. Патчі підходять не тільки на нижню повіку, а й на верхнє, тому погляд миттєво стає виразним і відпочив. Основним діючим компонентом є золотий османтус, який славиться своїми відновлюючими і заспокійливими властивостями, освітлює, пом'якшує і підтягує шкіру. Патчі підходять для будь-якого віку і типу шкіри.
Один патч накладається на всю область навколо ока. Якщо необхідно використання тільки під оком, то один патч можна розрізати і таким чином у Вас вийде два патча під обидва ока.
Склад: квітки і масло османтуса, гіалуронова кислота, екстракт вівса.
Застосування: Акуратно витягнути з банки патч пінцетом, що йде в комплекті. Накласти патч на очищену шкіру повік, залишити на 15 хв. Потім зняти і легкими рухами вбити залишки рідини. Вмиватися після закінчення процедури не потрібно.
Зберігання рекомендовано в холодильнику.
Поставляється в пластиковій банці із захисною мембраною і кришкою на різьбі. Банка поміщена в картонну коробку. У комплекті є пластиковий пінцет для вилучення патчів з банки.

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!